Pohovka_na_spanie_MANILA.jpg Pohovka_s_rozkladom_tyrkyzova_VEGA.jpg
 
 

DOVOZ a VYNÁŠKA

Dovoz a vynáška nábytku
objednaného cez www.drevona.sk je

v Bratislave zadarmo !

DORUČENIE v SR

Nábytok objednaný cez e-shop
www.drevona.sk vám v SR doručíme

iba za €9 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter:
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Pohovky

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Pohodlná pohovka šedá SIDA

Pohodlná pohovka šedá SIDA
€ 299,00
Do 24h u vás

Rozkladacia pohovka sivo-čierna JOY

Rozkladacia pohovka sivo-čierna JOY
€ 329,00
Do 24h u vás

Pružinová pohovka sivá VERA

Pružinová pohovka sivá VERA
€ 369,00

 
 
 

 

Vhodné miesta na umiestnenie pohovky

 

> Obývačka

Kancelária

Detská izba

> Predsieň

> Spálňa

Komfortné pohovky

Keď prídeme domov po ťažkom dni v práci, či škole, naša prvá cesta často smeruje na pohovku alebo gauč. Možnosť sadnúť si, vyložiť si nohy na konferenčný stolík a oddýchnuť si po dlhom dni, by niektorí z nás nevymenili za žiadnu cenu. Pohovky sú teda naším útočiskom, kde naberáme sily na ďalšie aktivity, ale i miesto, odkiaľ po večeroch pozeráme televízor, kde si sadáme s rodinou a debatujeme, alebo kde usádzame priateľov a známych, keď k nám prídu na návštevu. 

 

 
 

 

pohovkyPohovky

Pohovky sú veľmi praktickým nábytkom, využiteľným vo viacerých izbách v byte či dome. Väčšinou sa predávajú ako dvojsed, čo znamená, že sú spratné a je jednoduché ich niekde umiestniť. Často sa využívajú v menších bytoch alebo garsónkach, pretože šetria miesto. Pohovky však nemusíme nevyhnutne umiestňovať iba do obývacích izieb. Perfektne sa hodia aj do detskej izby, kancelárie, na verandu, do predsiene. Záleží od toho, koľko máte miesta a kde si chcete vytvoriť miesto na posedenie.

 

Výhody pohoviek

Výhodou pohovky je, že sa dá použiť na viacero účelov. Popri prvotnej funkcii, na ktorú slúžia, teda sedenie, prípadne ležanie počas dňa, pohovky možno vďaka tomu, že sú rozkladacie, využiť aj ako posteľ. Skvelo ich využijete ako náhradnú posteľ pre hostí, v prípade malých bytov, kde je potrebné miestom šetriť, aj ako posteľ pre vás. S pohovkami sa manipuluje veľmi jednoducho, a pri ich rozkladaní netreba vynaložiť silu navyše. Na rozloženú pohovku už len uložíte perinu a vankúš, a lôžko je pripravené na spánok. Tak jednoducho, ako pohovky rozložíte, rovnako jednoducho ich aj zložíte naspäť. Takže ráno máte ustlané za pár sekúnd a môžete sa venovať iným veciam.

 

Mnohé pohovky majú taktiež úložný priestor, ktorý sa da využiť na uskladnenie perín, alebo rôznych iných vecí, na ktoré už nie je iné miesto. Tak napríklad, ak sa pohovka nachádza v detskej izbe, uložiť sa do nej môžu detské hračky, vďaka čomu  je v izbe väčší poriadok.

 

Pohovky vo vašom príbytku patria medzi ten nábytok, do ktorého by ste sa nemali báť investovať. Je to nábytok, ktorý sa často využíva a teda by mal byť kvalitný a komfortný. Na pohovke by sa malo rovnako pohodlne sedieť ako aj ležať. Pohovky väčšinou mávajú opierku na ruky na jednej alebo oboch stranách. Tie umožňujú na pohovke pohodlnejšie sa usadiť a podoprieť sa. Zadná opierka taktiež nemôže chýbať. Jej tvar sa prispôsobuje tomu, či má pohovka jednu alebo dve bočné opierky.

 

pohovky

Pohovky z DREVONY

DREVONE ponúkame pohovky v rôznych farebných prevedeniach, vďaka čomu sa vám budú jednoduchšie kombinovať s ďalším nábytkom vo vašej izbe. V ponuke máme pohovky neutrálnych a tmavších farieb, ale aj farebné, ktoré pôsobia veselšie. Pokiaľ potrebujete pohovku umiestniť do detskej izby, z našej ponuky si určite vyberú aj deti.

 

Snažíme sa vám prinášať nábytok, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou. V ponuke máme pohovky slovenskej i zahraničnej výroby. Naše pohovky si môžete prísť pozrieť a zároveň aj vyskúšať do našej kamennej predajne, alebo si ich prezrieť a objednať v našom e-shope, bez toho, aby ste sa čo i len pohli z domu. DREVONA totiž nábytok objednaný online, dovezie a vynesie až k vám domov a v Bratislave úplne zdarma.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skDovoz v Bratislave Zadarmo cez drevona.skVynáška v Bratislave Zadarmo cez drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk