Kategórie
 
 
 

Kancelárske stoly

Kancelárske stoly - slide 1

Kancelárske stoly

Kancelárske stoly - slide 2
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Kancelárske stoly - 220 cm

 
 
Cena
Farba
Dub Lancelot
Biela
Šedá
Navarra
Dub bardolino svetlý
Dub canyon
Buk
Orech rockpile
Wenge
Výška
Dostupnosť
 
 
Vyberte si z ponuky
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Kancelárske stoly 

Možno ste si to neuvedomili, ale vhodne vybraté kancelárske stoly môžu znamenať veľký rozdiel medzi produktívnou a zle zorganizovanou robotou.

Ak si teda zariaďujete novú kanceláriu, alebo jednoducho prišiel čas vymeniť staré stoly za nové, určite pri ich výbere zohľadňujte aj vaše pracovné potreby. Odolný povrch, správne rozmery vyhovujúce priestoru a výber správnej farby sú samozrejmosťou. A to je len niekoľko z vecí, ktoré by kancelárske stoly mali spĺňať. V našej ponuke máte široký výber stolov do kancelárie, preto veríme, že si nájdete také, ktoré budú dokonale spĺňať všetky vaše požiadavky.

 

 

Kancelársky stôl podľa druhu vašej práce

Ak vo vašom zamestnaní väčšinu dňa strávite za počítačom, je potrebné, aby ste tomu prispôsobili aj kancelársky stôl. Ten by mal poskytovať dostatočne veľkú plochu na umiestnenie monitora, no taktiež poskytovať dosť miesta pre prácu. Mal byť však byť aj dostatočne široký, aby ste monitor nemali príliš blízko očí. Pod stolom by zas mal byť priestor pre systémovú jednotku. Veľmi praktickým doplnkom, ktorý udržiava okolo stola poriadok sú rôzne otvory pre počítačové káble.

 

Ak sú naopak náplňou vašej práce kopy papierov, teda robíte administratívnu prácu, váš kancelársky stôl by mal mať veľkú pracovnú plochu, ktorá vám pomôže mať všetky papiere dobre zorganizované. Ak na stole nie je poriadok, vzniká chaos, ktorý sa odráža aj na výsledkoch vašej práce.

 

V prípade, že si vaše zamestnanie vyžaduje kombináciu počítačovej i papierovej roboty, dostatok priestoru pre prácu vám poskytnú kancelárske stoly v tvare L alebo inak povedané, stoly rohové.

 

Výška kancelárskeho stola

Pri práci potrebujete dostatok priestoru a pohodlia. Dôležitá je preto aj výška kancelárskych stolov. Tá by sa mala byť okolo 75 cm, aby ste mohli pohodlne sedieť aj s preloženými nohami a medzi nohami a stolom vám ostalo ešte trochu voľného miesta. Ak je totiž človek stiesnený, určite nie je uvoľnený a nemôže podávať dobrý pracovný výkon. Výška stola je však dôležitá napr. aj kvôli polohe klávesnice a myši. Ak sú príliš vysoko, po čase môže vzniknúť svalové napätie, ktoré môže viesť k vážnym zdravotným problémom.  

 

Doplnky kancelárskych stolov

Aj keď sú kancelárske stoly dostatočne veľké, určite nie je dobré ak na nich nie kvôli rôznym papierom či dokumentom ani kúsok voľného miesta. Pre lepšiu organizáciu sú teda veľmi praktické stoly so šuplíkmi, prípadne kancelárske kontajnery, ktoré je možné umiestniť priamo pod stôl. Pre viac bezpečia zvoľte šuplíky s možnosťou uzamykania, pre väčšiu mobilitu, kontajnery na kolieskach.

 

Kancelárske stoly od DREVONY

Pre pohodlnú prácu je dôležitý aj materiál, z ktorého sú kancelárske stoly zhotovené. V DREVONE vám preto ponúkame stoly zhotovené z kvalitnej a odolnej laminovanej drevotriesky, v rôznych drevodezénoch. Ide o kvalitné výrobky vyrobené priamo u nás na Slovensku. Ak máte o naše produkty záujem, môžete navštíviť našu kamennú predajňu, prípadne si ich objednať priamo v e-shope. V takomto prípade zákazníkom z Bratislavy tovar dovezieme a vynesieme až k vám. Vytvorte si s DREVONOU moderné a príjemné pracovné prostredie.

 

Rokovacie stoly 

Ak chce firma rásť a stať sa úspešnou, je dôležité aby utŕžila nejakú finančnú čiastku za zariadenie rokovacej miestnosti. Tá slúži na mítingy zamestnancov, stretávku s klientmi a podobne. Preto je veľmi dôležité aby táto miestnosť pôsobila reprezentatívne. Neodmysliteľnou súčasťou rokovacích miestností sú rokovacie stoly / zasadacie stoly.

 

Rokovací stôl - priestor a tvar

Rokovacie stoly sa od písacích odlišujú tým, že zvyknú mať kryciu priečku v strede medzi nohami stola. Pri ich výbere treba myslieť na priestor, ktorým disponujete. Taktiež okolo rokovacieho stola potrebujete stoličky a dostatok priestoru na ich odsúvanie. Okrem toho vám musí ostať dostatok priestoru na chodenie okolo stolaďalší nábytok. V miestnosti totiž nebudete mať iba rokovací stôl a stoličky, ale aj police, skrine, stolík na občerstvenie a iné.

 

Ako už bolo povedané imidž je dôležitý, a preto rokovacie stoly musia perfektne ladiť s ostatným nábytkom. Rokovacie stoly kupujete aj podľa toho, koľko ľudí zane bude zvyčajne zasadať. Aj keď máte dostatok priestoru, zbytočne budeme mať stôl pre 20 osôb, ak sadať zaň bude iba 10.

V ponuke bývajú rokovacie stoly rôznych tvarov a štýlov. Štvorcové, obdĺžnikové, okrúhle, oblúkové, rohové. Rokovací stôl môžete vytvoriť aj kombináciou viacerých stolov. Napríklad obdĺžnikových s rohovými. Materiál volíte podľa ostatného nábytku a podľa vlastného vkusu.

 

Rokovacie stoly z DREVONY

Drevona ponúka kvalitné drevené rokovacie stoly, vyrobené priamo na Slovensku. Využijete ich nielen v rokovacích miestnostiach a zasadačkách, ale aj v bežnej kancelárii. Navštívte jednu z našich kamenných predajní alebo nakupujte priamo cez náš eshop.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia