Kategórie
 
 
 

Sedacie vaky

AQUAVAK A110, sedací vak, €79

Cez e-shop expedujeme ihneď >>>

Sedacie vaky - slide 1

Sedacie vaky

AQUAVAK A110, sedací vak, €79

Cez e-shop expedujeme ihneď >>>

Sedacie vaky - slide 2
 
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
Sedacie vaky
 
 
Cena
Farba
Žltá
Šedá
Fialová
Khaki
Zelená
Bordová
Červená
Oranžová
Hnedá
Biela
Mentolová
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Sedacie vaky - Wenge

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Sedacie vaky - mobilné pohodlie

Sedací vak je pomerne mladý nábytkový prvok, ktorý však vďaka univerzálnosti a praktickosti nadobúda stále väčšiu obľubu medzi mladými ľudmi. Veľkou výhodou sedacích vakov je ich schopnosť udržať si tvar, ktorý vyhovuje práve vám a vašej potrebe, ich malá váha a tým pádom možnosť presúvania sedacieho vaku práve tam, kde ho chcete mať. Drevona predáva sedacie vaky vlastnej výroby a na výrobu používa poťahové látky pre čalúnený nábytok ale aj nepremokavé látky vhodné pre použitie v exteriéry. Ak máte sedaciu súpravu z Drevony, môžete si k nej zakúpiť aj sedací vak v rovnakej poťahovej látke. Čo je veľkou výhodou ak si chcete nábytok zladiť v jednom farebnom prevedení.

 

Nepremokavý sedací vak

Moderným a vyhľadávaným je aj sedací vak z nepremokavého materiálu. Aktuli vak máte radi letné počasie a radi trávite voľný čas na slnku či pri bazéne určite využijete sedacie vaky do exteriéru. Ak začne pršať nemusíte sa báť a rychlo schovávať vak pred dažďom. Vôbec mu neublíži. Je na to jednoducho stvorený. Po daždi stačí len chvíľu počkať a slnko vak opäť vysuší. DREVONA vyrába aj detské sedacie vaky menšej veľkosti. Deti ich budú milovať. Výrábajú sa vo veselých farebných kombináciach s kvietkom. 

Okrem iného je vak na sedenie aj ideálnym darčekom pre Vašich blízkych alebo deti. Tak čo? Vyskúšate aj vy toto moderné pohodlie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia