Úvod > Spáľňa arrow Rošty do postele
 
Rost_pevny_lamelovy_DOUBLE_KLASIK.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Rošty do postele

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Výklopný rošt pružinový 80x200 REA

Výklopný rošt pružinový 80x200 REA
€ 49,00
Do 24h u vás

Výklopný rošt piestový 80x200 REA

Výklopný rošt piestový 80x200 REA
€ 96,00
Do 24h u vás

Výklopný rošt piestový 90x200 REA

Výklopný rošt piestový 90x200 REA
€ 96,00
Do 24h u vás

Pevný rošt lamelový DOUBLE KLASIK

Pevný rošt lamelový DOUBLE KLASIK
€ 52,00
€ 66,00
Akcia

Polohovací rošt DOUBLE EXPERT

Polohovací rošt DOUBLE EXPERT
€ 75,00
€ 87,00

 
 
 
Kategórie e-shopu
 
 

Rošty do postele

Rošty do postele nie len predlžujú životnosť matraca ale poskytujú aj kvalitnejší spánok. Preglejkové či kovové rošty dnes nahrádzajú kvalitné lamelové rošty do postele, vyrábané z kvalitného brezového alebo bukového dreva. Pružné lamelové rošty pohodlne vložíte do každej postele.

 

Vybrať si môžete z viacerých veľkostí. Lamelové rošty majú dokonca niekoľko funkcií. Ponúkame rošty do postele nepolohovateľné, rošty ktoré môžete podľa potreby polohovať manuálne, rošty polohovateľné pomocou motoru a výklopné lamelové rošty vďaka, ktorým sa pohodlne dostanete do úložného priestoru postele.

 
 

Lamelové rošty 

Lamelové rošty do posteleKvalitné rošty do postele pomáhajú matracu zvýšiť jeho ortopedické vlastnosti. Aj menej kvalitný matrac vám vďaka pružným roštom poskytne pohodlný spánok. Závisí to hlavne od jeho konštrukcie. Kvalitný rošt musí mať dostatočný počet a hrúbku lamiel. Optimálny počet lamiel je 28 ks. Pohodlie vášho spánku taktiež závisí od ich nastavenia. Podľa potreby si môžete nastaviť tuhosť v bedrovej oblasti.

 

Lamelové rošty do postele zabezpečujú vášmu matracu ventiláciu. To znamená, že v posteli sa udržuje príjemná klíma. Rošty okrem dýchania zabezpečujú aj odparovanie vlhkosti, a preto baktérie ani plesne nemajú šancu. Váš matrac vďaka tomu môžete využívať o niečo dlhšie a tým pádom aj ušetríte.

 

Lamelové rošty do postele z DREVONY

DREVONA vám ponúka kvalitné rošty do postele, vyrobené priamo na Slovensku. Pohodlne nakúpiť môžete cez náš eshop alebo navštíviť jednu z našich kamenných predajní. Pri nákupe online do 300€ vám poskytujeme v rámci SR doručenie len za 9€, a pri nákupe v hodnote nad 300€ vám tovar doručíme úplne ZDARMA.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk