Úvod > Jedálenské sety
 
Jedalensky_set_1_+_4_wenge_JUMBO_INES.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Farba
Materiál
Počet stoličiek
Rozmer stola
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Jedálenské sety

 
Do 24h u vás

Jedálenská zostava dub ASHLEY 1+6

Jedálenská zostava dub ASHLEY 1+6
€ 533,00
Do 24h u vás

Jedálenský set wenge JUMBO INES

Jedálenský set wenge JUMBO INES
€ 399,00

 
 

Kvalitné jedálenské sety – DREVONA

Drevený jedálenský set Jedálne a jedálenské sety sú tzv. srdcom každej domácnosti. Veľmi často je práve jedáleň spoločenskou miestnosťou, kde sa stretáva celá rodina, deti a priatelia.

 

Ak uvažujete o kúpe jedálenského stola a stoličiek, je niekoľko vecí, ktoré by ste mali mať na mysli ešte predtým, ako miniete svoje peniaze. Je praktické a omnoho výhodnejšie kúpiť jedálenský set, teda stôl a stoličky spolu. Taktiež je dôležité vedieť, ako bude stôl využívaný a kde bude umiestnený. Podstatná časť je vedieť, či váš stôl bude viac-účelový.

 

Jedálenské sety môžu byť využívané, okrem stolovania samozrejme, v mnohých rodinách aj na plnenie domácich úloh detí, na rôzne administratívne práce, domáce účtovníctvo, či prácu na notebooku, alebo aj spoločenské hry a posedenie s priateľmi. Jedálenské sety môžu byť umiestnené buď v samostatnej miestnosti v jedálni – ak máte dostatočne priestranné obydlie, v kuchyni – ako to býva v mnohých bytoch, alebo v otvorených priestoroch ako predeľovacia časť – ktorá predelí a zároveň spája kuchyňu s obývačkou. Od všetkých týchto vlastností potom môžete vyberať jedálenský set, aký sa vám bude domov hodiť najviac.

Plne funkčný jedálenský set

Nezabúdajte, že váš jedálenský stôl nie je použiteľný ako samostatný kus nábytku. Na to, aby bol stôl plne funkčný, sú k nemu potrebné stoličky. Ide však o dosť dominantný kus nábytku, preto mnohí ľudia investujú viac pri kúpe jedálenského setu ako napr. na kúpu nejakej menšej skrinky do obývačky. Jedálenský set je totiž niečo, čo si všimne každý ako prvé pri vstupe do miestnosti. Ak dokonca jedálenský set spája, ako vyššie spomíname, kuchyňu s obývačkou, je zásadný, pretože je neprehliadnuteľný. Dizajn jedálenského setu záleží od celkového dizajnu interiéru danej miestnosti (či daných miestností). Veľmi dobre je kombinovateľné drevo. Drevený jedálenský set môže vždy pôsobiť elegantne a nadčasovo. Drevo je trvácny a ľahko udržiavateľný materiál.

Aby sme sa pohodlne usadili

Výhodou jedálenského setu je aj to, že máte výšku stoličiek automaticky prispôsobenú k výške stolu. Ak kupujete jedálenský stôl a stoličky samostatne, môže sa vám totiž stať, že okrem toho, že sa nemusíte trafiť do rovnakého dizajnu alebo farebného odtieňu stoličiek a stola, môžete sa taktiež netrafiť do výšky stoličiek k stolu. Mať stôl pri stolovaní príliš vysoko, alebo príliš nízko a nevedieť sa zasunúť za stôl, sú zásadné chyby, ktoré môžu pokaziť dojem aj pri najkrajšom stole.

Viac-účelovosť

Vždy je dobré zvážiť aj to, na čo všetko bude stôl využívaný. Ak mávate napríklad veľa hostí na častých obedných alebo večerných posedeniach, možno je vhodné uprednostniť okrúhly stôl pred obdĺžnikovým. Ak máte napr. málo priestoru na stolovanie a v domácnosti ste len dvaja, ideálny je štvorcový stôl, ktorý môžete tiež umiestniť do rohu alebo prisunúť k stene pod okná.

Jedálenský set od slovenského výrobcu DREVONA

Plastové jedálenské sety DREVONA ponúka jedálenské sety do interiérov ako aj exteriérov (do záhrad, na terasy a balkónové jedálenské sety). Vyberať môžete jedálenské sety dvojmiestne, štvormiestne a šesťmiestne.

 

Slovenský výrobca DREVONA ponúka len vysoko kvalitné výrobky a nábytok do kuchýň, ako aj do ostatných miestností obytných priestorov a kancelárií. V DREVONE nájdete kvalitné drevené jedálenské sety a pre moderné bývanie, ideálne na terasy a balkóny alebo malometrážnych bytov/kuchýň, ponúka DREVONA jedálenské sety z plastu a kovurôznych farebných prevedeniach. Takéto jedálenské sety oživia každú kuchyňu či jedálenský kútik. 

 

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk