Úvod > Postele
 
Manzelska_postel_160_cm_180_cm_NATALIA.jpg Manzelska_postel_180_x_200_kozenka_perlet_PENELOPE_6_F1.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Šírka lôžka
Materiál postele
Farba postele
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 


Postele

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Posteľ z masívu buk 90x200 TINA

Posteľ z masívu buk 90x200 TINA
€ 239,00
Do 24h u vás

Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA

Dvojlôžko s matracmi 160x200 NATÁLIA
€ 589,00
Do 24h u vás

Čalúnená posteľ biela PENELOPE 2

Čalúnená posteľ biela PENELOPE 2
€ 469,00
Do 24h u vás

Manželská posteľ biela SAMANTA

Manželská posteľ biela SAMANTA
€ 465,00
Do 24h u vás

Posteľ s matracmi 180x200 NATÁLIA

Posteľ s matracmi 180x200 NATÁLIA
€ 599,00
Do 24h u vás

Masívna posteľ buk 180x200 KARS 2

Masívna posteľ buk 180x200 KARS 2
€ 529,00
Do 24h u vás

Manželská posteľ PENELOPE 6, F1

Manželská posteľ PENELOPE 6, F1
€ 475,00

 
 


 

Aké postele hľadáte?

 

> Manželské postele

> Posteľ - jednolôžko

> Detské postele

> Poschodové postele

Postele tvoria náš domov | Postele Drevona   

Postele sú určite tá najlepšia vec, ktorú človek kedy vymyslel. V posteli by som dokázala stráviť aj celý deň. Keby sa to tak dalo.

Cez týždeň na to čas nie je. Preto ocením aspoň to, že kvalitné postele, ktoré mám a matrace, ma zbavia mojich boľavých krížov. Cez víkend by som si aj pospala ale decká ráno naskáču do našej manželskej postele, mysliac si, že je to veľká trampolína. Večer sa teším, ako vhupnem do perín na mäkký matrac. A odkedy má manžel tvrdší matrac, chrápe oveľa menej. Tak... dobrú noc a prajeme krásny spánok v posteliach od Drevony.

 

 

 
 

Detské postele Drevona

Deti majú toľko energie. Aj vďaka dobrému spánku. Odkedy majú poschodovú posteľ, už ich nemusím večer naháňať do postele. Upracú svoj bunker, ktorý si robia z postele a sami zaspia. Sem-tam sa ešte nevedia dohodnúť, kto bude spať hore.

 

Postele pre kvalitný spánok a príjemné činnosti

Bežný človek si ani neuvedomuje, že počas spánku v posteli strávime až tretinu dňa. V prípade, že vezmeme do úvahy aj ostatné príjemné činnosti ako leňošenie, tak bude času stráveného na posteli oveľa dlhší. Posteľ si kupujeme väčšinou raz alebo dvakrát za život a výberu postele by sme mali venovať dostatočnú pozornosť. K tomu, aby sme sa ráno zobudili vysmiaty ako slniečko a s dobrou náladou bez boľavých krížov je okrem vzhľadu dôležitý rošt a matrac postele. Správne by sa mali postele prispôsobiť Vám a nie vy posteli. Vyberte si dostatočne širokú posteľ! Posteľ pre jednu osobu by mala mať optimálnu šírku 90 cm až 100 cm, odporúčaná dĺžka postele je 2 metre. Z tohto by sme vedeli odvodiť aj veľkosť manželskej postele, ktorá by mala mať šírku od 180 cm do 200 cm. Štandardná posteľ by mala mať výšku minimálne 25 cm, ale keďže nie vždy budeme mať 25 rokov, tak odporúčame výšku postele od 45 cm do 50 cm pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou ešte vyššiu.

 

Rady pre správny výber roštu vašej postele

Na posteľ je možné umiestniť obvykle všetky typy roštov – pevný, lamelový, ale aj polohovateľný rošt postele. Na postele s  pevným roštom sa väčšinou umiestňuje pružinový matrac, na lamelový rošt  postele sa zvyčajne umiestni penový matrac alebo sendvičový matrac s kokosovou doskou v strede. Výhody polohovacie roštu postele ocenia určite starší ľudia s obmedzenou pohyblivosťou.

 

Nezabudnite na nočný stolík k vašej posteli

K posteli odporúčame nezabudnúť dokúpiť aj nočný stolík. Dôležité veci ako pohár vody, lieky alebo budík budete mať vždy nablízku. Postele, ktoré majú vhodne zvolený typ nočného stolíka vám ušetria veľa priestoru. Postele bez nočného stolíka sú ako hlava bez uší.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk