Úvod > Postele > Postele z masívu
 
Postel_z_masivu_KARS_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Šírka lôžka
Materiál postele
Farba postele
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Postele z masívu

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Masívna posteľ buk 160x200 KARS 2

Masívna posteľ buk 160x200 KARS 2
€ 515,00
Do 24h u vás

Jednolôžko masív buk 90x200 TINA 2

Jednolôžko masív buk 90x200 TINA 2
€ 335,00
Do 24h u vás

Masívna posteľ buk 180x200 KARS 2

Masívna posteľ buk 180x200 KARS 2
€ 529,00
Do 24h u vás

Posteľ z masívu buk 90x200 TINA

Posteľ z masívu buk 90x200 TINA
€ 239,00
Do 24h u vás

Posteľ prírodný buk 120 cm CELESTE

Posteľ prírodný buk 120 cm CELESTE
€ 299,00

 
 

Postele z masívu – usteľte si naozaj kvalitne, zdravo, pohodlne a štýlovo!

Výber vhodného nábytku do spálne je veľmi dôležitou súčasťou zariaďovania domácnosti, pretože práve spálňa je miestom oddychu, relaxu, načerpávania nových síl a energie. Aj keď je v spálni potrebné rôzne zariadenie, ako sú napr. skrine, šatník, dámsky toaletný stolík, nočné stolíky či rôzne bielizníky a komody, zo všetkého najdôležitejšie je zabezpečiť si maximálne pohodlie pre kvalitný spánok, a preto sú komfortné postele základným vybavením každej spálne. Ponuka na trhu je dnes naozaj pestrá a bohatá, nechýbajú postele z masívu, celočalúnené aj kovové, ale nie všetky postele sú aj naozaj pohodlné, preto je dôležité vedieť, ako si správne vybrať a akými kritériami sa pri výbere vhodnej postele riadiť.

 

Prečo sa rozhodnúť práve pre postele z masívu?

Postele z masívu, tak ako aj iné časti nábytku zhotovené z masívu, patria k tomu najlepšiemu, čo vám nábytkársky trh môže poskytnúť. Drevo ako také už od nepamäti patrí k najobľúbenejším materiálom na výrobu nábytku. Aj keď dnes už masívne drevo často nahrádza drevotrieska či iné modernejšie materiály, kvalitný drevený masív vo všetkých svojich kvalitách nedokáže nič plnohodnotne nahradiť. Postele z masívu sú štýlové, elegantné, zdravotne nezávadné, pevné a nadčasové, zvoliť si ich môžeme v rôznom dizajne a aj keď sa mnohí domnievajú, že nábytok z masívneho dreva v preklade znamená rustikálny nábytok, opak je pravdou, pretože nábytok z masívu môže mať aj jednoduchú, modernú a minimalistickú podobu.

 

Ako si správne vyberať svoju posteľ z masívu?

Postele sa zväčša skladajú z troch základných častí, a to z rámu, roštu a matraca. Ak si zvolíme postele z masívu, máme záruku že masívny drevený rám aj s čelom postele bude dostatočne pevný a stabilný. Stačí si len vybrať vhodný dizajn, odtieň dreva a správne rozmery postele. Štandardný rozmer manželskej postele (dvojlôžka) sa pohybuje od 180 cm na šírku (200 cm dĺžka), pri samostatných posteliach je šírka zvyčajne 90 cm, ale vybrať si môžete aj komfortnejšie rozmery okolo 120, 140 až 160 cm. Výber postele z masívu je však potrebné prispôsobiť aj rozmerom spálne.

 

Nezabúdajte ani na kvalitný rošt a matrac!

Neoddeliteľnou súčasťou každej postele z masívu by mal byť aj kvalitný rošt, ktorý slúži ako podklad pod matrac. Posteľné rošty sú dostupné vo viacerých prevedeniach, od lamelových, segmentových, cez pevné, ale aj pružné a polohovateľné. Rošt aj matrace do postele je dobré vyberať súčasne, pretože spolu úzko súvisia a výber roštu treba prispôsobiť matracu alebo opačne. Napr. pre polohovateľné rošty sú najvhodnejšou voľbou pružné latexové a penové matrace, kým pružinové matrace potrebujú len pevný nepolohovateľný podklad.

 

posteľ z masívuKvalita od DREVONY

Spoločnosť DREVONA sa s nábytkovým sortimentom zaoberá už celé roky a, samozrejme, nesmú chýbať ani kvalitné drevené postele z masívu, ktoré v ponuke nájdete v niekoľkých rozmeroch a prevedeniach, napr. postele KARS, TINA, CELESTE z bukového masívu v rozmeroch od 90, 120, 160 a180 cm x 200 cm. Veľmi praktická a nadčasová je aj posteľ TINA z bukového masívu v bielom morení, ktorá poskytuje naviac aj prídavné výsuvné lôžko na kolieskach. Postele z masívu od firmy DREVONA sú veľmi kvalitné produkty slovenskej výroby.

 

Usteľte si naozaj pohodlne a kvalitne!

Ako sa hovorí „na zdraví sa neoplatí šetriť, a tak by práve kvalitné postele z masívu mali byť prvou dôležitou investíciou do zariadenia vašich domácností. Vyspať sa naozaj pohodlne, zdravo a kvalitne je pre zdravie človeka veľmi dôležité, zvažujme preto výber postelí, roštov aj matracov naozaj dôkladne, aby sme neskôr nemuseli riešiť problémy s bolesťami chrbtice, hlavy či kĺbov. Postele z masívu v kombinácii so správnym roštom a matracom sú zárukou spokojnosti množstva zákazníkov a okrem kvality poskytujú aj štýlový, príjemný vzhľad, lebo drevo v interiéri pôsobí vždy veľmi útulne, domácky a hrejivo.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk