Úvod > Sektorové kuchyne
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Sektorové kuchyne – vyskladajte si svoju dokonalú kuchyňu

Zariadenie novej, funkčnej a atraktívnej kuchyne dá rodinnému rozpočtu vždy poriadne zabrať, pretože kompletné vybavenie kuchyne vrátane nábytku, obkladu a spotrebičov je pomerne náročnou, ale aj veľmi dôležitou investíciou do bývania, keďže ide o miestnosť, ktorá je pre každodenné fungovanie domácnosti absolútne nevyhnutná. Možností, ako zariadiť kuchyňu, je hneď niekoľko, napr. hotové kuchynské bloky, sektorové kuchyne, ale aj kuchyne vyrobené presne na mieru. Výber je väčšinou otázkou individuálneho vkusu a potrieb, ale posledné slovo v rozhodovaní má aj tak zvyčajne naša peňaženka. Ako teda čo najlepšie zariadiť kuchyňu, aby bola skutočne kvalitná, funkčná, praktická a zároveň na pohľad esteticky dokonalá, aj keď váš finančný rozpočet nie je príliš vysoký či dokonca neobmedzený?

 

Hotové kuchynské bloky, sektorové kuchyne aj luxusné kuchyne na mieru

Nadštandardné kuchyne vyrábané presne na mieru sa dokážu do posledného detailu prispôsobiť potrebám zákazníka, za takýto vysoký komfort je však potrebné si aj priplatiť a tak sa finančná investícia za takúto kuchyňu môže vyštverať až do naozaj astronomických výšok. Kuchyne na mieru sú však často jediným riešením pre rôzne atypické, napr. podkrovné priestory. Pre tých menej náročných a tiež do priestorovo nie príliš veľkorysých panelákových kuchýň sú najlepším riešením hotové kuchynské bloky, teda základná približne 200 až 250 cm dlhá zostava toho najdôležitejšieho a najpotrebnejšieho kuchynského nábytku. Zlatou strednou cestou pre všetkých viac či menej náročných zákazníkov sú však najmä kvalitné sektorové kuchyne, ktoré ponúkajú viac možností ako typizované kuchynské bloky a zároveň váš rozpočet nezruinujú.

 

Zlatá stredná cesta za krásnou a novou kuchyňou

Sektorové kuchyne sú výborným riešením ako si vyskladať kvalitnú, funkčnú a praktickú kuchyňu podľa svojich predstáv za rozumnú a prijateľnú cenu. Sektorové kuchyne pozostávajú z rôznych skriniek vyrábaných v niekoľkých rozmeroch a dezénoch, takže sú podstatne variabilnejšie, ako napr. hotové kuchynské bloky a kuchyňu si tak dokážete lepšie prispôsobiť svojim požiadavkám, predstavám aj potrebám. Sektorové kuchyne dávajú možnosť využiť aj hluché miesta v miestnosti, ako sú napr. rohy, pretože okrem klasických jednodverových či dvojdverových, vrchných aj spodných skriniek v ponuke nájdete aj praktické rohové skrinky. Nechýbajú, samozrejme, ani vysoké potravinové a zásuvkové skrinky, ktoré určite v každej kuchyni oceníte.

 

Vstavané spotrebiče do sektorových kuchýň

Dôležitou úlohou pri zariaďovaní kuchyne je aj výber kvalitných spotrebičov, ako je napr. chladnička či sporák, bez ktorých sa žiadna kuchyňa nezaobíde a tiež spotrebičov, ktoré nám výrazne uľahčujú každodennú prácu v kuchyni, ako napr. umývačka riadu. Rozhodnúť sa musíte nielen pre konkrétnu značku či energetickú triedu výrobku, ale predovšetkým musíte mať jasno v tom či do sektorovej  kuchyne zvolíte samostatne stojace alebo vstavané elektrospotrebiče, pretože od toho sa potom odvíja aj následný výber skriniek. Sektorové kuchyne ponúkajú aj špeciálne skrinky pre vstavanú chladničku, rúru na pečenie alebo umývačku riadu, aby kuchyňa pôsobila naozaj jednotným a elegantným dojmom.

 

Kvalitná slovenská sektorová kuchyňa REA ALFA UP – štýlová kuchyňa od DREVONYSektorová kuchyňa

Ak hľadáte naozaj kvalitné sektorové kuchyne s bohatým výberom skriniek aj dezénov, stavte na kuchynský sektorový systém REA ALFA UP z ponuky známej slovenskej spoločnosti DREVONA.  Sektorové kuchyne sú dostupné v nadčasovej bielej farbe a v moderných dezénoch dub canyon, bardolíno, wenge, buk, orech rockpile či navarra alebo tiež v zaujímavej kombinácii dvoch dezénov, napr. svetlý odtieň navarra s tmavým wenge sú priam ideálnou kombináciou do každého moderného interiéru podobne ako navarra + tyrkysová.

 

DREVONA vám pomôže zariadiť nielen kuchyňu, ale aj celý interiér

Či už potrebujete novú kuchyňu, jedáleň, spálňu, predsieň alebo obývačku, v spoločnosti DREVONA nájdete všetko potrebné pre váš interiér. Stačí sa len pozrieť na ponuku kamenných predajní alebo e-shopu DREVONA a určite vás oslovia nielen kvalitné a veľmi variabilné sektorové kuchyne REA ALFA UP či klasické kuchynské zostavy, ale aj iný interiérový nábytok pre byt, dom aj kancelárie.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk