Kategórie
 
 
 
 

Doprava nábytku objednaného
cez eshop len za € 9

Doručenie e-shop objednávky
s asistovanou vynáškou za € 29

Doručenie s kompletnou vynáškou
vo vybraných mestách za € 39

 
 

Skrinka pod TV wenge DENISA UP 003

Skrinka pod TV wenge DENISA UP 003

Skrinka pod TV zo zostavy REA DENISA UP vo wenge
Dodanie
Dodanie: Dodanie: do 10 dní
Vaša cena: € 73
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Wenge
Séria:REA DENISA UP
Šírka:100 cm
Výška:38 cm
Hĺbka:56 cm

Skrinka pod TV wenge REA DENISA UP 003

Skrinka pod televízor zo zostavy REA DENISA UP v prevedení wenge

Poskladajte si obývaciu stenu podľa vašich predstáv zo sektorového nábytku REA DENISA UP. Kvalitné a pekné skrinky pod TV do obývačky sú vhodným nábytkom do každej obývačky. Obývacia stena sa zostaví jednoduchou kombináciou jednotlivých skriniek sektorového nábytku REA DENISA UP. Skrinka pod TV je výborné riešenie priestoru pod vašim TV prijímačom v obývačke, spálni alebo v detskej izbe. Hlavná výhoda obývacej steny zloženej z jednotlivých samostatných dielov, t.j. viacerých skriniek sektorového nábytku REA DENISA UP oceníte predovšetkým pri ich premiestňovaní alebo keď sa potrebujete presťahovať. Na televíznu skrinku do obývačky sa vedľa TV prijímača nájde priestor pre dekorácie alebo fotorámiky.

Skrinka pod TV REA DENISA UP 003 do každej obývačky je určená do spodnej časti obývacej steny sektorového nábytku REA DENISA UP. Korpus TV skrinky je uzatvárateľný dvierkami v ľavej časti. V strede je korpus skrinky predelený stredovou poličkou, resp. priečkou. Pravá časti televíznej skrinky je otvorená a rozdelená poličkou na dve časti. Poličku do pravej časti je možné prispôsobiť podľa potrieb. Televízna skrinka do obývačky je vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky (nie papiera).

Rozmery skrinky pod TV REA DENISA UP 003 sú – šírka: 100 cm, hĺbka: 56 cm, výška: 38 cm. Hrúbka vrchnej dosky skrinky pod televízor je 25 mm. ABS hrany skrinky pod televízor majú 0,5 mm. TV skrinka do obývačky je dodávaná v demonte. Skrinka pod televízor do obývačky je slovenský nábytok vyrobený spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
Skrinka pod TV wenge DENISA UP 003
Skrinka pod TV zo zostavy REA DENISA UP vo wenge
Dodanie
Dodanie: Dodanie: do 10 dní
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia