Úvod > Kancelária arrow - Písacie stoly
 
Stolik_pod_pocitac_buk.jpg
 
 

DOVOZ v BRATISLAVE

Dovoz a vynáška nábytku objednaného
cez e-shop www.drevona.sk je

v Bratislave zadarmo

DORUČENIE v SR

Nábytok objednaný cez e-shop
drevona.sk vám v SR doručíme

iba za €9

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí

 

 
 
Filter:
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

- Písacie stoly

Zobraziť na stránku: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Písacie stoly 

Písacie stoly sa používajú už celé storočia.  Skôr než sme spoznali elektornickú poštu, písacie stoly slúžili na ručné písanie listov. Dnes ich využívajú deti a študenti na písanie domácich úloh a štúdium. Využitie majú aj v kanceláriách alebo domácich pracovniach.

 

Písacie stolyPísací stôl – druhy a materiál

Preto predtým, než sa rozhodnete si písací stôl zaobstarať, rozmyslite si, na aký účel sa bude využívať. Na výber máte rôzne druhy a štýly stolov. Materiál, z ktorého sú vyrobené tak isto variuje. Väčšinou sa všal vyrábajú z dreva. Obľúbeným druhom dreva je dub, čerešna, buk. Okrem klasických písacích stolov sa vyrábajú aj rohové písacie stoly, alebo písacie stoly v tvare L.

Pre pohodlné písanie, písací stôl musí mať hladký povrch a je veľmi praktické ak ma zásuvky alebo kontajner so zásuvkami. Tie slúžia na odkladanie písacích potrieb a dokumentov. U študentov aj na odkladanie zošitov alebo učebníc. Písacie stoly sa väčšinou umiestňujú k stene. Mali by byť dosť veľké na to aby sa na ne zmestilo všetko, čo ich užívateľ potrebuje k práci. Uprataný písací stôl výrazne uľahčuje organizáciu a lepšie sa na ňom pracuje.

 

Písacie stoly DREVONA

My vám ponúkame písacie stoly z kvalitného dreva vyrobené priamo tu na Slovensku. Ak vás naša ponuka zaujala, navštívte jednu z našich kamenných predajní, alebo si jednoducho zakúpte písací stôl, ktorý sa vám zapáči cez náš eshop. DREVONA ponúka dovoz a vynášku nábytku v rámci Bratislavy zadarmo

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skDovoz v Bratislave Zadarmo cez drevona.skVynáška v Bratislave Zadarmo cez drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk