Úvod > Spáľňa arrow - Postele manželské
 
Manzelska_postel_160_cm_EDITA.jpg Postel_manzelska_180_cierna_fines_IMPERIA_2.jpg Postel_manzelska_biela_SAMANTA_ihned_k_odberu_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

- Manželské postele

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Manželská posteľ 160 cm SILVIA

Manželská posteľ 160 cm SILVIA
€ 299,00
Do 24h u vás

Posteľ wenge 160x200 REA NASŤA

Posteľ wenge 160x200 REA NASŤA
€ 185,00
Do 24h u vás

Posteľ masív buk 160x200 KARS

Posteľ masív buk 160x200 KARS
€ 289,00

 
 
 
Kategórie e-shopu
 
 


 

Aké postele hľadáte?

 

> Posteľ - jednolôžko

> Detské postele

> Poschodové postele

Manželské postele | Drevona

Manželské postele sú súčasťou dobrého partnerského vzťahu. Po kvalitnom spánku sa vraj vstáva s úsmevom. V našich manželských posteliach sa síce zobudíte s úsmevom, ale rátajte s tým, že cez víkend budete mať chuť poleňošiť si ešte chvíľu. Sme slovenskí výrobcovia, naše manželské postele si obľúbi každý. Vyberte si z našej širokej ponuky.

 

 

 
 

Manželské postele Drevona

Po kvalitnom spánku sa vraj vstáva s úsmevom. V našich manželskej posteli sa síce zobudíte s úsmevom, ale rátajte s tým, že cez víkend budete mať chuť poleňošiť si ešte chvíľu.

 

Kedy a ako riešiť manželské postele

Manželské postele začíname riešiť po svadbe alebo v momente, keď sa nasťahujeme do spoločného priestoru s priateľom alebo priateľkou. Manželské postele by mali mať dostatočnú šírku pre oboch partnerov, odporúčame od 180 cm do 200 cm s dĺžkou 2 metre. Manželské postele by mali spĺňať celý rád kritérií, ale hlavnými sú určite tvar lôžka, ľahká údržba a priedušnosť materiálov.

 

Úložný priestor v manželskej posteli

A pretože v byte alebo dome máme väčšinou nedostatok priestoru každý z nás ocení manželské postele s úložným priestorom. Úložný priestor v manželskej posteli je výborný nápad, pretože si priamo do postele môžete uložiť zimné alebo letné prikrývky, ktoré by boli inak rozložené v perinákoch a rôznych skriniach v domácnosti.


 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk