Úvod > Obývačka arrow - sedacie súpravy rohové
 
Sedacia_suprava_latkova_hneda_rohova_rozkladacia_lavy_roh_OCTAVIO.jpg Sedacka_rohova_bielo_cierna_KIKA.jpg
 
 


 

Pozrite aj ďalšie sedačky:

 

> Sedacie súpravy 3+2+1

> Sedačky v tvare U

Sedacie súpravy rohové

Nevyužitý roh obývačky? Vyberte si rohovú sedaciu súpravu a maximálne tak využite priestor obývačky. Rohová sedačka je pohodlná a aj praktická. Úložný priestor v rohovej sedačke slúži na odkladanie vecí a po rozložení sedačky na nej môže prespať vaša návšteva alebo člen domácnosti.

 

 
 

DOVOZ v BRATISLAVE

Dovoz a vynáška nábytku objednaného
cez e-shop www.drevona.sk je

v Bratislave zadarmo

DORUČENIE v SR

Nábytok objednaný cez e-shop
drevona.sk vám v SR doručíme

iba za €9

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí

 

 
 
Filter:
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rohová sedacia súprava využije aj roh obývačky

Istotne budete súhlasiť, že rohové sedacie súpravy sú dôležitým kus nábytku do každej obývačky a sú najčastejším doplnkom k obývacím stenám. Rohové sedačky využívame nielen na sedenie, na ležanie, na odkladanie, ale nejeden človek aj na spanie. Rohové sedacie súpravy vyberáme prevažne do rozmerovo menších priestorov, ale aj podľa počtu a typu členov domácnosti. Sedačiek do rohu je niekoľko druhov: rohové sedačky s úložným priestorom, rozkladacie rohové sedacie súpravy na spanie alebo ich rôzne kombinácie. Pri kúpe rohovej sedačky zohráva úlohu nielen vzhľad sedačky, ale aj kvalita, stabilita, funkčnosť a cena.

 

Využitie rohovej sedačky

Rohové sedacie súpravy sa vyrábajú najčastejšie v prevedení L s ľavým alebo pravým rohom. Medzi ďalšie typy rohových sedacích súprav zaraďujeme sedacie súpravy v tvare U alebo sedačky v tvare C. Názory ohľadom využitia rohových sedačiek sa líšia od používateľa. Pre väčšinu ľudí je sedačka miestom oddychu a pohodlne sa oprú o roh a vyložia si nohy na predĺženú časť s otvorenou knižkou, prípadne zmačknú tlačidlo na ovládači televízora.

 

Rozkladacie sedacie súpravy do rohu

Rohová sedacia súprava s rozkladaním je vynikajúci pomocník pri nečakaných, ale aj očakávaných návštevách, ktoré u vás potrebujú prespať aj vtedy, keď nemáte hosťovskú posteľ. Kvalitná rozkladacia sedačka do rohu obývačky dokáže nahradiť niekedy aj klasickú posteľ. Rozkladacia posteľ by mala byť jednoduchá a výškovo by malo zodpovedať výške postele. Pred kúpou sa však uistite, že máte dostatok priestoru na jej rozloženie.

 

Rohové sedačky s úložným priestorom

Praktický úložný priestor poskytujú aj rohové sedacie súpravy. Do úložného priestoru je jednoduchý prístup aj bez rebríka. Úložný priestor býva umiestnený väčšinou pod sedákom sedačky. Do sedačky je možné odložiť menej často používané periny, vankúše, prikrývky, ale aj staršie čísla časopisov, či rozpracované pletenie ponožiek.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skDovoz v Bratislave Zadarmo cez drevona.skVynáška v Bratislave Zadarmo cez drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk