Kategórie
 
 
 
 
 

Aký darček pod vianočný stromček?

Aký darček na Vianoce?2.12.2019

Vybrať praktické a pritom pekné vianočné darčeky, ktoré potešia každého nie je len tak. My to veľmi dobre vieme a preto sme pre vás pripravili niekoľko skvelých tipov, aby sme vám s výberom pomohli.

← späť na Zoznam blogov

Privítajte Huga

Televízne kreslo jednoducho patrí do obývačky. Príjemne si sadnúť a užívať si knihu či dobrý film po celom dni v práci si zaslúži každý z nás. Ak televízne kreslo ešte nemáte, skúste nášho Huga. Je výsledok ručnej práce aby vám poskytol maximum kvality a pohodlia. Vyrába sa na Slovensku a vo viacerých farebných prevedeniach. Dokonale tak zapasuje do vašej obývačky. Garantujeme vám, že sa stane novým a nerozlučným členom vašej domácnosti.

Cena: od €199

Vak s ktorým sa necestuje

Už ste vyskúšali moderné sedenie na pohodlných sedacích vakoch? Je to jediný kus zariadenia domácnosti, ktorý sa vám absolútne prispôsobí. Vyrábame ich ľahké, nemusíte sa tak obávať ich premiestňovať po miestnosti. Rôzne farebné prevedenia sú samozrejmosťou. Ak by ste chceli ich použiť na záhrade, balkóne či terase, nie je to pre ne žiadny problém.  Vyrábajú sa z nepremokavých materiálov. Sú vhodné tak aj do exteriéru. Z tohto darčeka sa určite ostatní posadia na zadok.

Cena: od €59

Prehoďte to!

Prikrývky na posteľ sa vracajú do módy. Táto praktická vychytávka sa posledné roky vytratila z mnohých spálni. A to je škoda. Trendy sú totiž presne opačné. Posteľ a obliečky je treba ochrániť pred prachom či znečistením. Nehovoriac o tom, že prikrývka cez posteľ - prehoz jednoducho vyzerá štýlovo. V spálni vytvára dojem harmónie a poriadku. Máte na výber elegantnú hnedo béžovú, alebo praktickú šedo striebornú farbu.

Cena: €29

Obývačkový wellness

Je za vami ďalší vyčerpávajúci deň? Ak áno, doprajte si trochu oddychu a relaxu. Na to vám dobre poslúži polohovateľné relaxačné kreslo. Dokážete si ho sklopiť a nohy jednoducho vyložiť. Pri jeho návrhu sme kládli dôraz na pohodlnosť. Je vyrábaný aj z textilnej kože a v mnohých farebných motívoch. Sú vhodným darčekom nielen pre starších, ľudí s ťažkosťami pohybového aparátu, ale pre všetkých, ktorí majú radi pohodlie a eleganciu. Uvoľnite telo a svoju myseľ. Výborný darček pod vianočný stromček ste si totiž práve vybrali.

Cena: od €223

Ako šéf!

Ak presedíte za počítačom celé hodiny, doprajte si niečo naozaj pohodlné. Inšpiráciou vám môže byť niektoré z našich kancelárskych kresiel. Poskytujú pevnú oporu v chrbtice, majú nastaviteľný sklon operadla a garantujú vám správne držanie tela. Ergonomicky tvarované kreslá podporia vašu výkonnosť a efektivitu. Pridanou hodnotou našich kancelárskych kresiel na kolieskach je to, že výborne vyzerajú. Budú tak príkladne reprezentovať vašu firmu, či kanceláriu.

Cena: od €116

Na rodinné leňošenie

Skvelou voľbou pre voľné chvíle sú aj naše lehátka, ležadlá či leňošky. Odpočívanie na nich je prudko návykové a vystavujete sa riziku, že sa budete doma predbiehať, kto si aspoň na chvíľu vyloží nohy a bude na nich oddychovať. Lehátka predstavujú v súčasnosti moderný spôsob relaxu pre všetky vekové kategórie. Každé z nich je dizajnovým kúskom vhodné aj do tých najmodernejších obývačiek.

Cena: €242

← späť na Zoznam blogov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia