Úvod > Obývačka arrow Sedacie súpravy
 
a_a_Sedacia_suprava_s_rozkladom_FLORA.jpg Rohova_sedacia_suprava_rozkladacia_s_uloznym_priestorom_KIKA.jpg Sedacka_v_tvare_U_cierna_MAXISOFA.jpg Sedacka_v_tvare_U_LORA.jpg
 
 


 

Aký typ sedačky hľadáte?

 

> Sedacie súpravy rohové

> Sedacie súpravy 3+2+1

> Sedačky v tvare U

Sedačky a sedacie súpravy | Sedačky Drevona

Každý deň v práci myslím na svetlý bod dňa. Myslím na večernú pohodu pred telkou. Myslím na to, ako sa vyvalim na sedačku a pozriem si nejaký film. Dobrú hodinu trvá, kým decká prestanú po sedacej súprave skákať, behať okolo nej a preskakovať ju. Niekedy sa čudujem, že to tá sedacia súprava vôbec vydrží. Pýtam sa, kedy už z toho vyrastú? Nakoniec ma pohodlie sedacej súpravy premôže a ja sa prebudím na sedačke až po filme. Vtedy si uvedomím, že už je zajtra.

 

 
 

 

DOVOZ

 

V Bratislave je dovoz nábytku
objednaného cez e-shop drevona.sk

zadarmo.

VYNÁŠKA

 

V Bratislave je vynáška nábytku
objednaného cez e-shop drevona.sk

zadarmo.

PLATBA

 

Za nábytok objednaný cez e-shop

drevona.sk môžete zaplatiť až

pri prevzatí tovaru.

 

 
 
Filter:
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Sedacie súpravy

Zobraziť na stránku: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sedacie súpravy a sedačky do obývačky

Pri rozhodovaní o kúpe sedacej súpravy zvolíme väčšinou kompromis medzi pohodlím, vzhľadom a materiálom. Správne sedacie súpravy by mali byť okrem kvality použitých materiálov aj stabilná a funkčná. Väčšina sedacích súprav ponúka množstvo rôznych funkcií ako možnosť rozloženia, variabilita jednotlivých dielov, úložný priestor alebo polohovateľnosť sedačky. Pre správne rozhodnutie by sme sa mali zamyslieť komu a za akým účelom bude sedačka slúžiť. V domácnosti pred televízorom na sedačke sedíme formálne hádam iba pri návštevách a skôr využívame druhý spôsob a to neformálne sedenie až ležanie. Keďže si potrebujeme aj uvoľniť nohy po náročnom dni, tak výborným doplnkom pre zaslúžený relax na sedačke je taburetka.

 

Poťahy na naše sedačky

Na sedačky sa používajú rôzne druhy poťahových materiálov: mikrovlákno, mikroplyš, textilná koža, eko koža, koža a ďalšie. Prvé, čo nás na sedačke zaujme je jej dizajn a farebné prevedenie. Pri rozhodovaní, ktorý typ poťahu sedačky si zvoliť sa odporúčame riadiť základnými vlastnosťami: dobrá odolnosť voči ťahu a tlaku, pevnosť a hustota vlákien, ľahká údržba, stabilita farby pred oderom, životnosť použitého materiálu a samozrejme by Vám mal ladiť s interiérom a ďalším nábytkom v obývačke. Najžiadanejším materiálom býva bavlna, ale počítajte s kratšou životnosťou, pretože má nižšiu odolnosť. Sedacie súpravy s  mikrovlákien a mikroplyšu patria k materiálom s dlhou životnosťou a príjemným na dotyk, pričom sa zároveň jednoducho udržujú. Najčastejšie odporúčaným materiálom je koža, pretože kožená sedačka býva pevná ľahko prispôsobiteľná zvyšku interiéru a je vhodná aj pri detských živloch, ľahko sa udržuje a čistí. Vhodným doplnkom sedačky je pekný návlek, ktorý sedačku chráni a aj udržuje jednoducho bez nedostatkov tipu škvrny.

 

Celočalúnené sedačky

Ak si chcete predeliť väčší priestor v byte, jednou z možností je umiestniť celočalúnenú sedaciu súpravu do priestoru. Naše celočalúnené sedačky s čalúneným chrbtom sú na to vhodné.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skDovoz v Bratislave Zadarmo cez drevona.skVynáška v Bratislave Zadarmo cez drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk