Úvod > Obývačka > Sedacie vaky
 
Sedacie_vaky_TULI_vaky.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Sedacie vaky

 
Do 24h u vás

Sedacie kreslo khaki TORTUGA BAC

Sedacie kreslo khaki TORTUGA BAC
€ 75,00
Do 24h u vás

Sedacie kreslo maskáč TORTUGA BAC

Sedacie kreslo maskáč TORTUGA BAC
€ 75,00

 
 

Sedacie vaky | Sedací vak DREVONA

Kto z nás by nemal rád oddych a relax pri dobrej knihe či pred televízorom a práve v dnešnej uponáhľanej dobe je oddych veľmi potrebný. Každý by mal vedieť len tak vypnúť z každodenných starostí na príjemnom a pohodlnom mieste, kde stačí len chvíľku ležať a nič nerobiť. Obvykle je tým obľúbeným miestom sedačka či kreslo v obývacej izbe, ale na trhu už nejaký čas máme ešte jeden veľmi obľúbený a pohodlný bytový doplnok ako stvorený pre relax – sedací vak. Táto módna „vychytávka“ sa stala hitom mnohých domácností, pretože práve sedacie vaky sú nielen miestom, kde sa skutočne výborne relaxuje, ale sú zároveň aj veľmi štýlovým doplnkom interiéru.

 

Maximálne pohodlné sedenie, ktoré sa vám prispôsobí

Pohovky, sedačky, kreslá, taburetky – to sú zväčša bežné možnosti pohodlného sedenia, ale sedacie vaky predsa len ponúkajú ešte niečo viac, pretože to, čo robí sedací vak maximálne pohodlným, je jeho variabilita, schopnosť prispôsobiť sa a zabezpečiť optimálny tvar sedenia pre príjemný odpočinok. Sedacie vaky sú skvelou relaxačnou pomôckou práve svojou schopnosťou dokonale sa anatomicky prispôsobiť tvaru tela tak, že poskytujú ideálne oporu nielen pri sedení, ale často aj pri ležaní či pri tzv. „napoly sede a napoly ľahu“.

 

Ako a podľa čoho si vyberať sedacie vaky?                                                      

Na trhu je dnes obrovská ponuka sedacích vakov v rôznych veľkostiach, tvaroch, farbách a aj v rôznych materiálových a dizajnových prevedeniach. Skôr, ako sa stanú súčasťou vášho interiéru, dobre zvážte veľkosť, tvar aj materiál, ktorý by vám najviac vyhovoval. Veľkosť sedacích vakov je prevažne udávaná rozmermi a objemom náplne, takže si pokojne môžete zvoliť menšie, stredné aj veľké sedacie vaky s objemom až do 450 litrov, kedy najdlhšia strana dosahuje asi 160 až 180 cm (označované môžu byť aj ako XXL či 2XL). Pri výbere tej správnej veľkosti treba zohľadniť aj to, či sedací vak vyberáte pre dieťa alebo dospelú osobu.

 

Aj tvar a materiál je dôležitý!

K ďalším kritériám výberu sedacích vakov patrí ich tvar a materiál poťahu aj výplne. V ponuke nájdete rôzne tvary, napr. sedací vak v podobe kruhu, oválu, vankúša, hrušky aj kresla a je len na vás aký, typ vám bude najviac vyhovovať. Najobľúbenejšie sú však tie v tvare kresla a hrušky, ktoré pekne vyniknú aj v obývacej izbe. Pri výbere materiálu poťahu treba mať jasno v tom, či sedací vak plánujete používať v interiéri alebo exteriéri. Aj tu máte širokú škálu možností, napr. sedacie vaky z EKO kože, nylonu, polystyrénu, plyšu či z pravej kože pre tých najnáročnejších. Veľkou výhodou je, ak je povrch umývateľný. Optimálnou náplňou sedacích vakov sú polystyrénové guličky.

 

Sedacie vaky v modernom dizajne najrôznejších farieb a vzorov

Veľký význam pri zariaďovaní domácnosti a kúpe bytových doplnkov, ako sú napr. aj samotné sedacie vaky, má ich farebné prevedenie, vzor a celkový dizajn. Je asi zrejmé, že iný sedací vak volíme pre malé deti do detskej izby a iný do obývačky či študentskej izby nášho dospievajúce potomka. Každému sa samozrejme páči niečo iné, ale z bohatej ponuky jednofarebných vakov alebo sedacích vakov zo zvieracími (napr. zebrí vzor), kvetinovými, geometrickými či umeleckými motívmi si dokáže vybrať naozaj každý.

 

Skvelý tip na vianočný darček!

Sedací vak môže byť aj skvelým tipom na darček pod vianočný stromček, ktorý určite poteší menšie, ale aj tie väčšie deti. Veľmi kvalitné sedacie vaky s detskými motívmi v tvare kresla nájdete aj v ponuke nášho e-shopu DREVONA. Vaky v podobe zvieratiek (ako napr. opica, medvedík panda, psík či včielka) určite potešia tých najmenších a sedacie vaky s potlačou v motíve vojenských maskáčov či s potlačou moderného umenia zase tých o niečo starších. Stačí si len vybrať...

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk